Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Skowyt pisiorow za 4, 3, 2...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cudotwórca ! Tylko dla czego ten Siemens po 5 miesiącach dobrego rządzenia i rozliczania PiSiackiej hołoty, nadal taki jakiś nieuratowany ? Aha jeszcze jedno ... Gdzie podziali się migranci relokowani z Lampedusy, którzy na początku stycznia już jechali na Śląsk ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zoltar, napluł by ci w oczy a ty powiesz że deszcz pada....jakiego dobrego rządzenia? ślepy jesteś?, co takiego twój pan zrobił? nie widzisz że Kaczor nadal wygrywa z Ryżym?, niczego nie rozliczyli, komisja od pegasusa poniżona przez Kaczkę a Wąsik i ten drugi na wolności...Glapie też mogą jedynie g...
Zoltar, napluł by ci w oczy a ty powiesz że deszcz pada....jakiego dobrego rządzenia? ślepy jesteś?, co takiego twój pan zrobił? nie widzisz że Kaczor nadal wygrywa z Ryżym?, niczego nie rozliczyli, komisja od pegasusa poniżona przez Kaczkę a Wąsik i ten drugi na wolności...Glapie też mogą jedynie gałę wypolerować, taki macie rząd...cienkich Bolków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane