Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie niezły pomysł. Nawet PISowcy na to nie wpadli. Zabrać immunitety opozycji, wsadzić ją w całości do aresztu wydobywczego i mieć 100% swoich posłów w sejmie. Co prawda jest mały zgrzyt polegający na uniemożliwieniu wykonywania obowiązków posła, ale kto by się tam w Stronnictwie Zdrady i Zap...
W sumie niezły pomysł. Nawet PISowcy na to nie wpadli. Zabrać immunitety opozycji, wsadzić ją w całości do aresztu wydobywczego i mieć 100% swoich posłów w sejmie. Co prawda jest mały zgrzyt polegający na uniemożliwieniu wykonywania obowiązków posła, ale kto by się tam w Stronnictwie Zdrady i Zaprzaństwa zawracał d**ę jakąś praworządnością, skoro swoi i władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi1212 - Czyli uważasz, ze wg, prawacko-katolickiego prawa przestępcy z prawomocnym wyrokiem mają pozostać nietykalni? Może przeniesienie ich na inną parafię?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane