Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kacynski Czysta Moc
2 lata temu

Macierewicz nakazał włamanie do siedziby NATO. W 2015 roku ówczesny szef MON Antoni Macierewicz nakazał przeprowadzić wejście do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Żandarmeria Wojskowa weszła do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w nocy z 18 na 19 grudnia 2015 r. Funkcjonariusze byli wyposa...

Macierewicz nakazał włamanie do siedziby NATO. W 2015 roku ówczesny szef MON Antoni Macierewicz nakazał przeprowadzić wejście do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Żandarmeria Wojskowa weszła do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w nocy z 18 na 19 grudnia 2015 r. Funkcjonariusze byli wyposażeni w wytrychy i łomy. Posiadali także pełnomocnictwa szefa MON. Akcją kierował Barłomiej M., były szef gabinetu politycznego ministra obrony. Aby wejśc do budynku, funkcjonariusze użyli dorabianych kluczy i rozbili jedną ze ścian.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Za to powinna być tylko i wyłącznie kara śmierci .😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Na arenie pozostała tylko jedna prawacka de**lka, niejaka Marie Le Pen. Typowa prawacka dz***a, opłacana przez Putina.

0

Zglos komentarz

Reklama