Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Macierewicz nakazał włamanie do siedziby NATO. W 2015 roku ówczesny szef MON Antoni Macierewicz nakazał przeprowadzić wejście do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Żandarmeria Wojskowa weszła do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w nocy z 18 na 19 grudnia 2015 r. Funkcjonariusze byli wyposa...
Macierewicz nakazał włamanie do siedziby NATO. W 2015 roku ówczesny szef MON Antoni Macierewicz nakazał przeprowadzić wejście do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Żandarmeria Wojskowa weszła do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w nocy z 18 na 19 grudnia 2015 r. Funkcjonariusze byli wyposażeni w wytrychy i łomy. Posiadali także pełnomocnictwa szefa MON. Akcją kierował Barłomiej M., były szef gabinetu politycznego ministra obrony. Aby wejśc do budynku, funkcjonariusze użyli dorabianych kluczy i rozbili jedną ze ścian.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to powinna być tylko i wyłącznie kara śmierci .😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na arenie pozostała tylko jedna prawacka de**lka, niejaka Marie Le Pen. Typowa prawacka dz***a, opłacana przez Putina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane