Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ale niemiecki węgiel brunatny jest przecież zeroemisyjny. Polskiego, dużo czystszego i do tego niepochodzącego z kopalni odkrywkowych kamiennego należy natomiast bezzwłocznie zakazać. ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekajze, to teraz ekolodzy wiarygodni?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marmur87 - Tu masz racje, ten sam pokład węgla i inne parametry. Tak Niemcy robili w balona prawacko-katolickich de**li pod wodzą oszczanego dziada. Za to prawaccy de**le biegali z krzyżami po PE z oborową na czele. To wszystko na co stać prawackiego de**la. Spożyć wydali, spłodzić i umrzeć, i to ws...
Marmur87 - Tu masz racje, ten sam pokład węgla i inne parametry. Tak Niemcy robili w balona prawacko-katolickich de**li pod wodzą oszczanego dziada. Za to prawaccy de**le biegali z krzyżami po PE z oborową na czele. To wszystko na co stać prawackiego de**la. Spożyć wydali, spłodzić i umrzeć, i to wszystko bez udziału mózgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla mnie ekolodzy są wiarygodni (nie wiem jak dla Marmura), tyle, że tacy apolityczni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jemu jak akurat wygodnie;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce wydobycie węgla brunatnego było na poziomie 54,6 mln ton.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co znowu Polska dzbanie, jak by Polska tak oszukiwała jak Niemcy to by Unia nad zadusiła karami, jakoś jak szedł Nord Stream II to gaz był paliwem przyszłości, który mieliśmy od nich kupowac,teraz jak nie mogą robić interesów z ruskim to gaz zły, ta cała Unia to sprzedajne mendy niemieckie
Co znowu Polska dzbanie, jak by Polska tak oszukiwała jak Niemcy to by Unia nad zadusiła karami, jakoś jak szedł Nord Stream II to gaz był paliwem przyszłości, który mieliśmy od nich kupowac,teraz jak nie mogą robić interesów z ruskim to gaz zły, ta cała Unia to sprzedajne mendy niemieckie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Argument na poziomie " a u was bijo Murzynów". Ale w Polsce nie oszukiwaliśmy na emisji a w Niemczech tak, więc dodatkowo twój argument to inwalida umysłowy. Macie wiele wspólnego :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane