Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No i? Sam bym świętował, bo polska scena polityczna wyglądałaby dziś kompletnie inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Redguard19224 - Muszę się z Tobą zgodzić. Gdyby nie było katastrofy, kartofel by odszedł w niepamięć polityczną, zaś oszczany brat nie miałby paliwa na ogłupienie narodu. Jakakolwiek analiza wykaże, że nikt by nie niszczył Polski przez 8 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dr Bartosz Scheurer - pisze do swoich studentów, którzy nie zdali - "jeśli ktoś ma zamiar sobie zrobić krzywdę , to proszę to zrobić poza budynkiem, bo z linoleum ciężko usuwa się krew". To jest prawacko-katolicka komunikacja ze studentami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez baletmistrze nie wierza w to , co ten psychopata opowiada o katastrofie smoleńskiej !!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane