Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Teraz prawadzo-katolickie środowiska de**li, zaczną krzyczeć-"tak jest w bardzo prestiżowym gronie, lewaków ze zgniłego zachodu i ideologii śmierci".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy ze Kaczynski, sam sobie przyznal tytul "Czlowieka Roku" - "Gazety Polskiej" za pare zloty...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Cztery spółki medialne firmowane przez Tomasza Sakiewicza i Fundacja Klubów "Gazety Polskiej" dostały przez osiem lat rządów Zjednoczonej Prawicy niemal 20 milionów złotych z budżetów ministerstw i kancelarii premiera. Rząd kupował nie tylko spoty promocyjne czy artykuły, ale płacił też za organizo...
"Cztery spółki medialne firmowane przez Tomasza Sakiewicza i Fundacja Klubów "Gazety Polskiej" dostały przez osiem lat rządów Zjednoczonej Prawicy niemal 20 milionów złotych z budżetów ministerstw i kancelarii premiera. Rząd kupował nie tylko spoty promocyjne czy artykuły, ale płacił też za organizowanie debat, zjazdów Klubów "Gazety Polskiej" czy koncertów za oceanem." - konkret24.tvn24.pl (to chyba wystarczy za tytul "Czlowieka Roku" dla Kaczynskiego?)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta nagroda jest obecnie tyle samo warta co ostatnio Nobel z literatury. Te same przyczyny przyznania i ta sama wartość. Zerowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapomniales o Watykanie...Film "Zielona granica" nagrodzony w Watykanie! Bo nigdzie na swiecie nie doceniaja PiSu ani jego elektoratu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe , czy któryś dureń posowski jest w 10.000😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane