Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1I to jak dla mnie zamyka dyskusję na temat, czy używanie pegasusa następowało tylko w uzasadnionych przypadkach, w związku z bezpieczeństwem wewnętrznym kraju, itd. Wszystkich "wąsików", "kamińskich", prokuratorów, sędziów, itd., świadomie uczestniczących w tym procederze powinno się bezwzględnie sk...
I to jak dla mnie zamyka dyskusję na temat, czy używanie pegasusa następowało tylko w uzasadnionych przypadkach, w związku z bezpieczeństwem wewnętrznym kraju, itd. Wszystkich "wąsików", "kamińskich", prokuratorów, sędziów, itd., świadomie uczestniczących w tym procederze powinno się bezwzględnie skazać na co najmniej pozbawienie praw do pełnienia jakichkolwiek funkcji/stanowisk publicznych na okres kilku lat, oraz kare pozbawienia wolnosci!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Dodam tylko ze przez 8 lat rzadow PiSu, nic sie nie dzialo bez wiedzy i przyzwolenia Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane