Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Gdyby dalej był szefem, to za państwowe pieniądze pewnie jeszcze by sobie sprawił służącego do wycierania d**y. Panie Obajtek, możesz pan sobie fundować dowolne fanaberie, ale za SWOJE pieniądze, a nie państwowe (ma ktoś jeszcze wątpliwości, że pisiory chciały sobie z kraju zrobić prywatny folwark?)...

Gdyby dalej był szefem, to za państwowe pieniądze pewnie jeszcze by sobie sprawił służącego do wycierania d**y. Panie Obajtek, możesz pan sobie fundować dowolne fanaberie, ale za SWOJE pieniądze, a nie państwowe (ma ktoś jeszcze wątpliwości, że pisiory chciały sobie z kraju zrobić prywatny folwark?).

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Moze Kaczynskiego namowi na nowe gady?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Niech oddaje te zęby prawak!

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
2 lata temu

Piekło które przeszedł Obajtek to nie w Orlenie tylko u dentysty, ale za kasę Orlenu (czytaj za naszą.

0

Zglos komentarz

Reklama