Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już zapuszcza brodę i zmienił okulary - takie mejzowanie przed wyborami do PE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Borysie, trzymam za słowo. W przypadku tego oskarżonego zarzuty powinny być dobrze udokumentowane, proces uczciwy, a kara surowa. PS 1.6 mld tak sobie wyparowało, a ten twierdzi, że to nie jego sprawa bo już w Orlenie nie pracuje, K**** M**! Człowiek zarabiający średnią krajową musiałby zapi...
Panie Borysie, trzymam za słowo. W przypadku tego oskarżonego zarzuty powinny być dobrze udokumentowane, proces uczciwy, a kara surowa. PS 1.6 mld tak sobie wyparowało, a ten twierdzi, że to nie jego sprawa bo już w Orlenie nie pracuje, K**** M**! Człowiek zarabiający średnią krajową musiałby zapie******ć na tą kasę ponad 22 tysiące lat, normalnie ręce i spodnie opadają :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane