Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu by bardziej pasował Adolf Hitler. Nasz PISowski hitlerek nawet nie przejął pełni władzy w Polsce a co dopiero 2/3 Europy podbić i pół Rosji. Kaczor ma ten sam harakter co adolf ale nawet temu psychopacie i mordercy do pięt nie doruwnuje. A Napoleon nie był prawackim psychopatą nie chciał mordować...
Tu by bardziej pasował Adolf Hitler. Nasz PISowski hitlerek nawet nie przejął pełni władzy w Polsce a co dopiero 2/3 Europy podbić i pół Rosji. Kaczor ma ten sam harakter co adolf ale nawet temu psychopacie i mordercy do pięt nie doruwnuje. A Napoleon nie był prawackim psychopatą nie chciał mordować całych narodów czy grup społecznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwyzszy czas budowac mauzoleum...Dla tego "bohatera", ktory chcial odbudowac PRL razem ze swoja holota zlodziei i oszustow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lobdartus zajscuchowaty!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane