Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jakkolwiek z Manowską mam problem (a dokładniej z jej powołaniem na Prezes, bo inne nominacje nie podlegają dyskusji) to Giertych tłuk niech się douczy, że Manowska sędzią jest i to od dawna i została nim wcześniej niż Giertych w ogóle ukończył nawet swoją aplikację. Słuchanie tego konia odnośnie pr...
Jakkolwiek z Manowską mam problem (a dokładniej z jej powołaniem na Prezes, bo inne nominacje nie podlegają dyskusji) to Giertych tłuk niech się douczy, że Manowska sędzią jest i to od dawna i została nim wcześniej niż Giertych w ogóle ukończył nawet swoją aplikację. Słuchanie tego konia odnośnie prawa to pompa. Wielki znawca, a faktycznie jedynie wyszczekany mocno piesek, który jak przyszło do weryfikacji to bidulek albo się nie stawiał na prokuraturze (a ma taki ustawowy obowiązek) albo jak już wpadli to aż mdlał xD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co ten Jarosław jada że ty tak namiętnie i to kiedy niemal wszyscy odpadli go adorujesz ? niebywałe to muszą być rarytasy ... lub grubiej ci zostawia na granicy dziupli z rowem , od niewielu dni objawiasz sentyment do Prezesa , liczysz że złożony będziesz na Wawelu ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisać sobie na X to on może ale i tak żadnych zapowiedzi nie spełni. Teatr dla gojów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak platfusy właśnie chcą rozwałkować całe Państwo. Kwestionować wszystko co się da. Dla nich nie istnieje prawo inne, niż "oni je rozumieją".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane