Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie ma takiej umowy , co by nie można było zerwać!!!!!!trzeba tylko bardzo chcieć , panowie pseudopolitycy wszelkiej maści!!!!ino i niech się watykaniści i wszelkie Mendy obrażają - no i co z tego ????? Liczy się przede wszystkim dobro kraju i obywateli a nie spasłe brzuchy całego kleru!!!!!!㈶...
Nie ma takiej umowy , co by nie można było zerwać!!!!!!trzeba tylko bardzo chcieć , panowie pseudopolitycy wszelkiej maści!!!!ino i niech się watykaniści i wszelkie Mendy obrażają - no i co z tego ????? Liczy się przede wszystkim dobro kraju i obywateli a nie spasłe brzuchy całego kleru!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O ile wiem, a wiem, to nie Kościół podwyższa Polakom podatki i wprowadza ETS oraz milion opłat, obostrzeń, zabija gospodarkę, nakłada kary, ingeruje w wewnętrzne prawodawstwo i sprawy, do których nie ma uprawnień (takie jak sądownictwo), etc. etc. Tylko ta toksyczna niemiecka unia, która próbuje zni...
O ile wiem, a wiem, to nie Kościół podwyższa Polakom podatki i wprowadza ETS oraz milion opłat, obostrzeń, zabija gospodarkę, nakłada kary, ingeruje w wewnętrzne prawodawstwo i sprawy, do których nie ma uprawnień (takie jak sądownictwo), etc. etc. Tylko ta toksyczna niemiecka unia, która próbuje zniewolić Polaków, aby jeździli na szparagi do Niemca. Dlatego wysłali swojego pieska tfpuska, a najgorszy sort bezmózgowców na niego zagłosował.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane