Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Polega to na tym, że często powstawały jakieś takie pseudouczelnie, które właściwie nie zajmowały się nauką, występowały tylko o to, aby rekrutować zagranicznych studentów, którzy się zgłaszali […] często oni w ogóle nie pojawiali się na tych uczelniach i po prostu gdzieś jechali dalej w świat...
Polega to na tym, że często powstawały jakieś takie pseudouczelnie, które właściwie nie zajmowały się nauką, występowały tylko o to, aby rekrutować zagranicznych studentów, którzy się zgłaszali […] często oni w ogóle nie pojawiali się na tych uczelniach i po prostu gdzieś jechali dalej w świat – powiedział minister nauki i szkolnictwa wyższego Dariusz Wieczorek. (oczywiscie wszystko nie za frajer...tylko za dolary!)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im glebiej w las...tym wiecej afer i zlodziejstwa holoty PiSu Kaczynskiego! Tak rzadzili przez 8 lat, okradajac narod zeby sie bogacic, te drobne cwaniaczki, teraz w "Klubie Milionerow" PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No moze kradli...ale kto nie ma pokus, jak by powiedzial oszust Rydzyk...ale dzielili sie z partia i msekta kosciola, dlatego niewinni...pod ochrona ministra Ziobro, ksywa "miekiszon" i "zero", ze stajni Rydzyka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane