Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ciekawe. - ktoś policzył ile razy Budyń złamał prawo i konstytucję , raczej świadomie bo w koncu jest prawnikem( nędznym lub nie to już inna sprawa) a to ze robił to w chwilach uniesienia i extazy - to go nie usprawiedliwia absolutnie!!!!!!!a tu komuś wytyka , jakby nie patrząc , posprzątanie tego s...
Ciekawe. - ktoś policzył ile razy Budyń złamał prawo i konstytucję , raczej świadomie bo w koncu jest prawnikem( nędznym lub nie to już inna sprawa) a to ze robił to w chwilach uniesienia i extazy - to go nie usprawiedliwia absolutnie!!!!!!!a tu komuś wytyka , jakby nie patrząc , posprzątanie tego smrodu i go**a co PiS-ie narobili!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale gdy Kaczyński z Dudą i Macierewiczem dorwali się do władzy przy aplauzie Orbana, Salviniego, Le Pen i prawdopodobnie jeszcze pewnego krwiożerczego typa, to było "całkowite poszanowanie rządów prawa" - w przeciwieństwie do aplauzu UE nad ministerialną teką Bodnara. Ot, i znów Du*a powiedział coś...
Ale gdy Kaczyński z Dudą i Macierewiczem dorwali się do władzy przy aplauzie Orbana, Salviniego, Le Pen i prawdopodobnie jeszcze pewnego krwiożerczego typa, to było "całkowite poszanowanie rządów prawa" - w przeciwieństwie do aplauzu UE nad ministerialną teką Bodnara. Ot, i znów Du*a powiedział coś mądrego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane