Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2problem w tym ,że jeśli nakradł coś z tego to sie poprostu wykupi ! pamiętacie film Sztos ?! i tyle w temacie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co pisowskie ujki.....to jest ta dobra zmiana? Myślicie kmioty pisowskie,że to nie wasze pieniądze więc nie ma problemu. Otóż śpieszę z informacją,wy też za to zapłacicie. To jest ta wasza narodowa,patriotyczna partia....kryminalistów i złodziei. @0,8 mld w NBP,1,6 mld w Orlenie,ponad 1,5 mld na e...
I co pisowskie ujki.....to jest ta dobra zmiana? Myślicie kmioty pisowskie,że to nie wasze pieniądze więc nie ma problemu. Otóż śpieszę z informacją,wy też za to zapłacicie. To jest ta wasza narodowa,patriotyczna partia....kryminalistów i złodziei. @0,8 mld w NBP,1,6 mld w Orlenie,ponad 1,5 mld na elektrownie w Ostrołęce. Czy was pisowskie kmioty powaliło???? Dalej 30% ułomnych intelektualnie głosuje na pis,jprd wam mózgi do reszty pisowska propaganda wypaliła!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane