Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ja się dziwię czemu w XXI wieku pod ziemie musi schodzić jeszcze jakiś żywy człowiek. Tam powinny pod ziemią być tylko maszyny. Bo to za ciężka praca dla ludzi i za bardzo ryzykowna prawaki! Wy ich tam posyłacie na śmierć prawaki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko daliście im przywileje emerytalne i jak im teraz powiedzieć ze nie jest potrzebna ich praca ani ryzyko ich życia zamiast nich pod ziemie wejdzie maszyna?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A widzieliście prawaki te komiksy za komuny gdzie Pan Krecik miał maszynę poruszającą się pod ziemią? Nie pamiętacie? Myślicie ze człowiek ma być takim krecikiem? Po co aby potem wam płacić emeryturę za 15 lat pracy albo rente inwalidzką? Pod ziemią nie powinno być żadnego człowieka!!!!
A widzieliście prawaki te komiksy za komuny gdzie Pan Krecik miał maszynę poruszającą się pod ziemią? Nie pamiętacie? Myślicie ze człowiek ma być takim krecikiem? Po co aby potem wam płacić emeryturę za 15 lat pracy albo rente inwalidzką? Pod ziemią nie powinno być żadnego człowieka!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane