Reklama
Zdecydowanie to był przypadek a nie Kamiński z Wąsikiem

Zdecydowanie to był przypadek a nie Kamiński z Wąsikiem

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
bocianroman 😏 Szyderca
2 lata temu

Kobieta wysyła takie ciekawe zdjęcia, a pan suski się żali? Dziwne to trochę.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

hahaha widzę ze pelikany już wala swoje teorie spiskowe jak wcześniej pisdzielce o zamachu. od zawsze powtarzałem ze fanatycy i kaczki i rudego to te same po...ane ludzie

0

Zglos komentarz

Reklama