Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
2 lata temu

i mam nadzieje że zacznie się we Wronkach

0

Zglos komentarz

T
TERPENTYNA 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jasna cholera jeszcze półtora roku z tym błaznem

0

Zglos komentarz

Reklama