Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Wyzłocic pe****lii i ich obrońców do ostatniej złotówki - niech sprzedawaja swoje wloscia i majątki osobiste i niech płaca kary za to , co wam zrobili!!!! Trzymamy za was kciuki!!!!!👍👍👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
2 lata temu

Kolejne amerykańskie diecezje płacą odszkodowania ofiarom pe****lii. I bankrutują Diecezja w Camden w stanie New Jersey zapłaci prawie 90 mln dolarów odszkodowań za przemoc seksualną wobec swoich parafian. Suma ta należy do najwyższych w historii tego rodzaju odszkodowań w USA.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Półtora miliona na łebka to "gigantyczna kwota"? Taki Obajtek by pękł ze śmiechu.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

ale on piekło przechodził. Nie to co ci tutaj...

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

U kieckowych bez zmian. Pe****l na pe****lu siedzi, bo mają "powołanie".

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
2 lata temu

Życzę pokrzywdzonym (i nam wszystkim), by dostali takie odszkodowanie, że kuria pójdzie z torbami.

0

Zglos komentarz

Reklama