Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
2 lata temu

ty cały jesteś fobią i jakoś egzystujesz

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Was szlag trafia, że utraciliście władzę, i kombinujecie, jak na PiSuar przystaje!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

mezali - Widzisz, można ezystować z fobią. Ty zaś udowadniasz, że egzystujesz bez mózgu z prawacko-katolickim g**je w czaszce.

0

Zglos komentarz

Reklama