Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dlaczego prokuratorzy nie stawiają zarzutów politykom PiS? Na jaw wychodzą coraz to nowe afery – tym razem znowu z udziałem Orlenu i Daniela Obajtka. Prokuratorzy kryją aferzystów PiS? Po nowej aferze Obajtka mec. Roman Giertych mówi dość! Sytuacja jest tym bardziej szokująca, że Obajtek nieba...
Dlaczego prokuratorzy nie stawiają zarzutów politykom PiS? Na jaw wychodzą coraz to nowe afery – tym razem znowu z udziałem Orlenu i Daniela Obajtka. Prokuratorzy kryją aferzystów PiS? Po nowej aferze Obajtka mec. Roman Giertych mówi dość! Sytuacja jest tym bardziej szokująca, że Obajtek niebawem może być europosłem z immunitetem. Mec. Roman Giertych mówi dość opieszałości i bezczynności prokuratorom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli uwierzyłeś że kaulicja obywatelska bedzie kogoś rozliczać na poważnie to szkoda mi Cię. Zacznij wierzyć we wróżkę zębuszkę - ona jest bardziej prawdopodobna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie siedzi gdyż Duduś by go ułaskawił, a nie o to chodzi żeby skazać i wypuścić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli Polska nadal ma byc "Bananowa Republika", to moze slusznie ze opusci UE i przylaczy sie do Bialorusi...Nie chce mi sie wierzyc ze wiekszosc Polakow tego chce! To byly tylko marzenia Kaczynskiego...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od aresztowania przez trwanie procesu i wydanie wyroku, bedzie trwalo tak dlugo az skonczy sie kadencja pRezydenta Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - A zarzutow przestepstw Obajtka jest tak wiele, ze starczy na kilka procesow sadowych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo oni potrafią tylko gadać, to jak te sławne 100 obietnic. Teraz to oni dorwali się do koryta , więc reszta nie ma znaczenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mafia PiSu ma wiele macek w strukturach panstwa, rowniez w prokuraturze...to oni dbaja o bezkarnosc zlodziei PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś kiedyś powiedział : więzienia są dla biedaków…….😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane