Reklama
Reklama

Komentarze

14
K
kacynski Czysta Moc
2 lata temu

Terlikowski: PiS jest najkrótszą drogą do dechrystianizacji ...Mogą nas mylić statystyki, ale katolicy w Polsce są dziś mniejszością, do tego niestety niezbyt znaczącą intelektualnie czy duchowo.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

W dniu powstania ziemi ktoś odprawił mszę ?

0

Zglos komentarz

W
Whisky_in_the_jar 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie jedynie koronkę do Miłosierdzia Bożego ale zebrano na tacę.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

To najwazniejsze...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Większej bzdury nie słyszałem jak żyje!!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂popi****lylo się mafiosom we łbach od tych kadzideł!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oczywiście że tak i każdy moher w to wierzy

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Opowiadanie bredni do specjalność kościółkowych. Kiedyś na przykład się zaklinali, że słońce krąży wokół ziemi, a ten kto to negował miał 'nieprzyjemności' za herezje.

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Racja! Tyranozaury wymarły, bo nie chodziły w niedzielę do kościółka i ruXXały się bez ślubu! A w piątki jadły mięsko!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Typowy tekst do milionów prawacko-katolickich de**li. To co powie prawacka telewizja pe****lii w sutannach to święte i bezdyskusyjne.

0

Zglos komentarz

A
aksmarta 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jeśli mam wybierać to zdecydowanie wolę świat bez mszy, ale ze słońcem i księżycem

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
2 lata temu

Świat bez was już istniał i będzie istniał ,ale wy bez składki za mszę to już nie dacie rady.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Fake newsy i bajki to tradycja KK. Od dekad opowiadają bajki dla ciemnoty.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

To jest właśnie wiara wciskanie głupoty i ciemnoty. Bez słońca...

0

Zglos komentarz

K
kaczortasior 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chyba bez wszy

0

Zglos komentarz

B
byrkoff 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chyba im w dekiel za mocno to słońce zaświeciło.

0

Zglos komentarz

D
Daniel79922 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Do wora urwy

0

Zglos komentarz

Reklama