Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Jaką szują trzeba być, żeby z braku innych, faktycznych powodów wymyślać takie brednie? Żaden z posłów platformowych nie ma na sumieniu większych spraw? Zniszczenie i kradzież wieńca... Psychiatra potrzebny na wczoraj!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mezali - Al Capone wymordował setki ludzi, jak nie tysiące. Do więzienia poszedł za drobny błąd w zeznaniach podatkowych. Nie dało się inaczej trząsł całym Chicago. Co do oszczanego dziada powodów jest wiele, ale ten prawacko-katolicki tchórz, wydawał przestępcze polecenia tylko ustnie.
mezali - Al Capone wymordował setki ludzi, jak nie tysiące. Do więzienia poszedł za drobny błąd w zeznaniach podatkowych. Nie dało się inaczej trząsł całym Chicago. Co do oszczanego dziada powodów jest wiele, ale ten prawacko-katolicki tchórz, wydawał przestępcze polecenia tylko ustnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co z pseudopolicjantami, którzy pilnowali aby nikt mu w tym nie przeszkadzał? To współudział...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ahahahhaha śmiech! Za wieniec ?:)))) patologiczna nowa władza :))) tak samo jak stara,tfu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tyle ze uja mu zrobią bo to wykroczenie a nie przestępstwo jest xd. poza tym jak koalicja uchyli kaczce immunitet to strzela sobie w kolano stopę głowę bo pokażą ze jednak to da się zrobić i po swoich rządach będą srali w gacie jak teraz sra pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane