Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Czyli ma zamiar powybijać wszystkich swoich kumpli i kumpelki?????????😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ma rację. Bo z tymi platfusami już się nie da dyskutować. Mózgi tak bardzo zniszczone antypolską, unijną i rosyjską propagandą, że na platfusa jest już tylko jedno lekarstwo. OSTATECZNE. Nawet jakieś 3/4 użytkowników tego antypolskiego portalu idealnie to udowadnia. Prawie każdy użytkownik to rosy...
I ma rację. Bo z tymi platfusami już się nie da dyskutować. Mózgi tak bardzo zniszczone antypolską, unijną i rosyjską propagandą, że na platfusa jest już tylko jedno lekarstwo. OSTATECZNE. Nawet jakieś 3/4 użytkowników tego antypolskiego portalu idealnie to udowadnia. Prawie każdy użytkownik to rosyjski, niemiecki, unijny, antypolski troll, który tylko wrzuca takie pseudo żałosne wstawki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane