Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
690 % tych ,, podłych jedynek ,, powinno i mam nadzieje , ze nie dłużej jak za 1,5 roku jak już nie będzie Budynia - łaskawcy trafi do poerdla tam , gdzie jest ich miejsce za wały , oszustwa i wyłudzenia!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obajtka i Kaminskiego dali tam gdzie Banderowcy mówią ze to ich Ukrainskie Ziemie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kurski tam gdzie większość Polaków mieszka w Niemieckich domach i się boją ze przyjdzie niemiec po swój dom! Wiecie ze tam jest doch gwarantowany w Polsce pod granicą z kalingradem! Tam każdy dostaje za to tylko ze tam mieszka. Dlatrego głosują na PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sami de**le i złodziejem S*domito gratuluję kandydatów buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sami de**le i złodzieje. I jeszcze alkoholicy. S*domito gratuluję kandydatów buahahaha. Pochwal się na kogo zagłosujesz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane