Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Mnie to zastanawia, dla czego oni, wszyscy zamieszani w tą sprawę ( włącznie z pisowskimi kryształami, wąsikiem i kamińskim - celowo z małych liter) nie zostali osadzeni w aresztach śledczych, do czasu wyjaśnienia tej i innych spraw. Skoro dowody są tak mocne, to plastuś w Pałacu, też nie powinien m...
Mnie to zastanawia, dla czego oni, wszyscy zamieszani w tą sprawę ( włącznie z pisowskimi kryształami, wąsikiem i kamińskim - celowo z małych liter) nie zostali osadzeni w aresztach śledczych, do czasu wyjaśnienia tej i innych spraw. Skoro dowody są tak mocne, to plastuś w Pałacu, też nie powinien mieć nic do gadania, zwłaszcza że za rok mógłby do nich dołączyć !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Qń won do stajni ! Powszechną wiedzą jest, że Szmydt współpracował z PO i TVN, wystarczy otworzyć internet, albo oczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak, po co jakieś dowody? Ludowej "sprawiedliwości" nie są one do niczego potrzebne. Przecież to z góry oczywiste, że jeśli służby zatrzymały "wroga ludu", to "wróg ludu" jest winny i takie rzeczy jak śledztwo czy proces to tylko teatr dla gawiedzi. Na tym przecież polega demokracja i praworządno...
No tak, po co jakieś dowody? Ludowej "sprawiedliwości" nie są one do niczego potrzebne. Przecież to z góry oczywiste, że jeśli służby zatrzymały "wroga ludu", to "wróg ludu" jest winny i takie rzeczy jak śledztwo czy proces to tylko teatr dla gawiedzi. Na tym przecież polega demokracja i praworządność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może jakiś lewacki dureń się wypowie jak to jakiś premier uznał wyższość unijnego prawa nad Polską Konstytucję i złamał tym samym jej 8 punkt , no dawać , co macie na ten temat do powiedzenia . Tak krzyczeliście KONSTYTUCJA a wasz premier gdzie ją ma ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co taka cisza , potraficie tylko minusować , już nie krzyczycie Konstytucja. No piszcie coś na temat jej zdradzenia .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw zmieńcie ustawy, a potem mówcie o praworządności, bo póki co, nic się nie zmieniło, więc i praworządność jest taka, jak była za poprzedniej władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane