Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj człowieku, zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie tego twojego LPR i nic nie poszedłeś do przodu. Cała ta twoja obecna formacja jest taka... wszyscy wiedzą jaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta Elza to komu robi laske? Bo mózgu juz nie ma... Albo ona bierze kase za pisanie takich bzdur. Przeciez każdy wię, że Szmydt to z rudego pomiotu nadanie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komu Elza robi laskę? Bo mózgu ponoć nie ma? Nie wiem!!! Ale wiem, że ty Putinowi laskę robisz, bo masz nadzieję, że ci komórek we łbie i rubelków w sakiewce przybędzie, bolszewicki dupolizie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może się lewackie gó**o wypowie co myśli o tym , że ich guru sprzedał suwerenność Polski. Uznał unijne prawo za ważniejsze od Polskiej Konstytucji a punkt 8 wyraźnie mówi ,że jest najważniejsza .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koń ozdrowiał wspaniałomyślnie, powiedz jak mundurki chciałeś do szkół wprowadzić pa**hu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to, że po przejęciu władzy nic się nie zmieniło w sprawie praworządności, to nie mówi nic? Może z praworządnością było wszystko w porządku, tylko kasa płynęła nie tam gdzie trza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane