Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wy jesteście szuje, żeby wygrać wybory nie cofniecie się przed żadnym ś**ństwem przypisywanym waszym przeciwnikom. W naszym parlamencie macie większość tylko dlatego, że udało wam się poobdzielać stanowiskami zbieraninę, która głosuje tak jak chcecie z wdzięczności za benefity. Tak naprawdę to P...
Ale wy jesteście szuje, żeby wygrać wybory nie cofniecie się przed żadnym ś**ństwem przypisywanym waszym przeciwnikom. W naszym parlamencie macie większość tylko dlatego, że udało wam się poobdzielać stanowiskami zbieraninę, która głosuje tak jak chcecie z wdzięczności za benefity. Tak naprawdę to PiS wygrał wybory. Do PE też wygra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla czego tych ludzi uważa sie za pachołków Rosji? a nie ukrainy? Miliardy złotych przekazali ukrainie, sprzęt wojskowy oddali za darmo ukrainie, nadali PESELE i objęli darmowym leczeniem za które musieli zapłacić polacy obywatelom ukrainy, obywatelom ukrainy nadali różne socjale za które muszą zapł...
Dla czego tych ludzi uważa sie za pachołków Rosji? a nie ukrainy? Miliardy złotych przekazali ukrainie, sprzęt wojskowy oddali za darmo ukrainie, nadali PESELE i objęli darmowym leczeniem za które musieli zapłacić polacy obywatelom ukrainy, obywatelom ukrainy nadali różne socjale za które muszą zapłacić polacy. Zadłużyli kraj, żeby wszystko oddać ukrainie, z polski robili kraj podporządkowany ukrainie. A cały czas sie ich określa jako "pachołki Rosji" mimo, ze do Rosji nie oddali nic. Dla czego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kierowniku złoty, adminku ile płacicie za takie coś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane