Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Od początku tej agenturalnej ucieczki mówiłem, że Schmidt nie uciekł do swoich za czasów Pi$, tylko dopiero po zmianie władzy, argumentując to tym, że to co robi obecny rząd jest nie do przyjęcia. Czyli to co robił rząd Pi$u, było do przyjęcia zarówno dla Schmidta jak i jego mocodawców z Mińska i Mo...
Od początku tej agenturalnej ucieczki mówiłem, że Schmidt nie uciekł do swoich za czasów Pi$, tylko dopiero po zmianie władzy, argumentując to tym, że to co robi obecny rząd jest nie do przyjęcia. Czyli to co robił rząd Pi$u, było do przyjęcia zarówno dla Schmidta jak i jego mocodawców z Mińska i Moskwy. ZNAMIENNE!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaaak, za to Rosja z faszystowsko-totalitarną władzą jest dobra. Ciemnemu ludowi kaganiec i miskę z ziemniakami, zaś panom złoto i dzieci do gwałcenia. Nieposłusznym Syberia. Oto sny o potędze oszczanego dziada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane