Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zobaczcie na to g, wierzą w Boga, ale nie wierzą że spalanie mln ton węgla mln ton ropy zmienia skład atmosfery i mamy więcej CO2 a CO2 jest gazem który ociepla klimat, Toś z tymi łbami jest nie tak ,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mottem polskiej polityki stała się słynna wypowiedź Radosława Fogla o tym, że PiS-owska władza nie może zatrudniać ekspertów, bo ci nie chcą realizować jej programu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zespół tumanów i prymitywów , jak w całej tv wieprza……..😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto z was miał w szkole biologię ten wie że bez co2nie będzie nic rosło a my wyzioniemy ducha (bez co2)człowiek ma tyle wpływu na klimat jak Duda na Bidena.Gazy cieplarniane nie trują,trują źle filtry na kominach,pożary wysypisk śm***i i wybuchy wulkanów!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane