Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

nie przed trybunał,ale przed pluton

0

Zglos komentarz

J
JohnyMarecki 🏹 Łowca
2 lata temu

Procedurę trzeba zachować. 1) TS, 2) KS👍😉

0

Zglos komentarz

R
2 lata temu

Wiesz, że za to możesz mieć sankcję? Robię zrzut ekranu i zawiadamiam kogo trzeba.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

I co. Wybroni się. Byle jaki obrońca zastosuje niepoczytalność od urodzenia do dnia dzisiejszego i najwyżej go zamkną w jakimś zakładzie dla obłąkanych.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
2 lata temu

Jeśli takowy dostanę, to podpiszę.

0

Zglos komentarz

Reklama