Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
esbek3 🎖️ Snajper
2 lata temu

Lepiej wystawić Nojmana i będziemy mieć "Idiokrację" pełną gębą.

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

A dlaczego nie? Jakieś konkretne argumenty? Chciałbym poznać;-)

0

Zglos komentarz

Reklama