Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe co Magda powie jak ciapaki będą chodzić po ulicach o zaczepiać kobiety .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prawda ,prawda ale inni tylko swoje widza.Z pisiorami to jak z alkoholikami,mowisz im ze to zło i ze ida na zatracenie,ale oni nie sluchaja bo wedlug nich to ty sie mylisz i jestes glupi a oni wiedza lepiej. Wtracanie ciagle imigrantow jest slabym motywem bo oni przybeda tu tak i tak a pisiory nic...
prawda ,prawda ale inni tylko swoje widza.Z pisiorami to jak z alkoholikami,mowisz im ze to zło i ze ida na zatracenie,ale oni nie sluchaja bo wedlug nich to ty sie mylisz i jestes glupi a oni wiedza lepiej. Wtracanie ciagle imigrantow jest slabym motywem bo oni przybeda tu tak i tak a pisiory nic by tu nie pomogly a przeciez sami sprowadzali tysiacami,ten plot na granicy to byl potrzezebny glownie na cele propagandy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane