Reklama
Ludność Iranu odpala fajerwerki i cieszy się, ze...

Ludność Iranu odpala fajerwerki i cieszy się, ze...

przez AQQQ62 — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

To już nie zamach? Czyli tylko dla sprawnych umysłowo inaczej, swoich wyborców jest wciskana ściema o zamachu, a na całym świecie to jednak była katastrofa.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

A w Iranie kto organizował ten lot?

0

Zglos komentarz

S
stefsn 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Sasin

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

Ha*san ibn Sasin P**seini

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

Takiego drania żałować? Dudzie odbiło.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
2 lata temu

Ktoś umarł? Trzeba się porównać. - "Anżej"

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Gdzie Anżej ma uczucie pustki, łatwo zgadnąć: We łbie!!!

0

Zglos komentarz

Reklama