Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
2 lata temu

Jak oglądam te komisję to pani Magdalena zachowuje się często podobnie... Te komisję to jest cyrk i nic więcej;-))

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

slodomic - Masz rację. Ale musi być cyrkiem, ponieważ przesłuc**je małpy oszczanego dziada.

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Tak, tak... ;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam46067 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ta cała filiks to kto to jest? Jakiś cieć?

0

Zglos komentarz

S
sadzi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ta sama baba napierdalala z butem przy siatce z granicą Białorusi, ponieważ uważała ze imigrantów trzeba wpuszczać. A dzis robi zupelnie cos odwrotnego. Dziwne co???

0

Zglos komentarz

S
sadzi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ta sama baba napierdalala z butem przy siatce z granicą Białorusi, ponieważ uważała ze imigrantów trzeba wpuszczać. A dzis robi zupelnie cos odwrotnego. Dziwne co???

0

Zglos komentarz

Reklama