Reklama
Przypomnę że na Czarnka głosowało 121 tys. głupszych od niego!

Przypomnę że na Czarnka głosowało 121 tys. głupszych od niego!

przez kacynski — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Znowu obrażają tak niezbędne narzędzie, jak młot.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Dokładnie, nie lepiej byłoby powiedzieć cham, prostak, katoterrorysta, id***a i zwykły wieprz ? A, nie czekaj, wieprzy też nie obrażajmy ...

0

Zglos komentarz

Reklama