Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
AQQQ62 👑 Bóg Wiochy
2 lata temu

Jaki honor?

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

To taka licentia poetica. Możesz jeszcze zapytać jaki bóg i która ojczyzna:-)

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Z 22LR to sobie może guza nabić, na tym kanciastym czerepie. Dacie mu 9x19.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Z przyłożenia w skroń to raczej guza nie zrobi tylko małą ładną dziurkę i miazgę w środku czaszli.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Od jakiś 500 lat nie widziałem honoru u prawadzko-katolickich warchołów. Czytałem o zdradach, korupcji, złodziejstwie, homoseksualizmie, przemocy w rodzinie, pe****lii i zbrodniach. Bóg, honor ojczyna to hasła na zdradzieckich, prawackich mo**ach, modlących się do Putina.

0

Zglos komentarz

C
codename75 💩 JP 100%
2 lata temu

To nie dla zbyszka. Perspektywa przyjmowania w celi kilku ku**sow dziennie, skutecznie motywuje go, do pozostania przy życiu. Jest też nadzieja, że głębokie gardło będzie skuteczną terapią na raka krtani

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Przegięcie. Rozumiem, że Ziobro to kanalia, ale bez przesady. Trochę jakbym czytał zawistnego PiSiora że zrytym czerepem. Jeśli chłop naprawdę ma raka, to nie jest to powód do tego typu "żartow". To nie jest niesmaczne, to jest bydlackie. Podobno się od tego chamstwa różnimy?

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Ginka co ma Zbyszek zrobić, strzelić ci w łeb? Kula w próżni krzywdy nie zrobi

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Ciekawe, że nawet prawacy wiedzą, o którego Zbyszka chodzi. A to takie popularne imię....

0

Zglos komentarz

D
Dobrykij 🌾 Wieśniak
2 lata temu

5 komór jest pustych, jaki honor. Oni nie znają tego słowa.

0

Zglos komentarz

Reklama