Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Albo użytecznym id**tą, albo użyteczny id**tom. Ortografia w tym przypadku robi różnicę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Całkiem nie dawno, pewien pisiacki id***a, kiedy przypomniałem mu ów pamiętne przemówienie, stwierdził, że tekst był skierowany nie do narodu rosyjskiego, o którym kaczysław mówi wprost, a do rosyjskich opozycjonistów, głównie do Nawalnego. A, pan Kleks rzucił czar na urządzenie rejestrujące i tabor...
Całkiem nie dawno, pewien pisiacki id***a, kiedy przypomniałem mu ów pamiętne przemówienie, stwierdził, że tekst był skierowany nie do narodu rosyjskiego, o którym kaczysław mówi wprost, a do rosyjskich opozycjonistów, głównie do Nawalnego. A, pan Kleks rzucił czar na urządzenie rejestrujące i taboret zaczął mówić jak Romanowski, prawda sPiSgańce ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane