Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Wariaci PiSu, razem z Rydzykiem i sekta kosciola, zrobili z Polski "dom wariatow" gdzie glupota jest cnota!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dworczyk o "kadrach" pisu - Takiej tępoty połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem, dawno nie widziałem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idąc twoim tokiem rozumowania na PO głosowało więcej w zakładach karnych, czyli jak piszesz "Głosowali na sobie podobnych"?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam widzisz ze w zakladach karnych, sa bardziej kumaci, niz w domach wariatow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważasz że złodzieje są lepsi od psychicznych, to czemu PO ściga PiSowskich złodziei?. Czyżby ścigał swój przyszły elektorat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fascynuje mnie...Dlaczego WSZYSCY "prawacy" PiSu to wiesniacy z setkami i tysiacami minusow? Te drobne cwaniaczki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fascynuje mnie ...Dlaczego ci wielcy Lewicowcy nie używają polskich liter i podnieca ich ilość minusów czy plusów, czyżby dowartościowywali się plusami. Mam gdzieś minusy, zadałem ci pytanie i nadal brak odpowiedzi, masz problem z odpowiedzią?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
LewakToDe**l - Złodzieje osadzeni są lepsi od prawacko-katolickich złodziei nieosadzonych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
baxbany zadałem pytanie masz problem z zrozumieniem pytania?.Zdaje się że łatwo kogoś wyzywasz od de**li ale sam masz problem z prostym pytaniem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane