Reklama
Kłamią, bo wiedzą, że taśmami wojowali i od taśm "giną

Kłamią, bo wiedzą, że taśmami wojowali i od taśm "giną

przez nissin — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
V
2 lata temu

kiedyś onikrzyczeli że patriota a wy że agent, a dziś odwrotnie, tyle jest to wszystko warte

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Dumny jestem że po padło na osmiorniczkach i zegarku ... Teraz, lata później wiem że wtedy to był dobry wybór, pisis 8lat rządziło, prokuratore i sądy pod siebie zmienili a nikt z po nie poszedł siedzieć, to była dobra ekipa...

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Jak jakiś palant przeszedł z PO do PIS w sejmiku na Śląsku to zdrajca a w TVN miesiąc to mielili natomiast jak dwójka palantow z PIS na Podlasiu tez dla stanowisk przeszła z PIS do PO retoryka jest odmienna tzn. wspaniali ludzie, herosi i patrioci a w TVN cisza. Ludzie to się nazywa patologia polity...

Jak jakiś palant przeszedł z PO do PIS w sejmiku na Śląsku to zdrajca a w TVN miesiąc to mielili natomiast jak dwójka palantow z PIS na Podlasiu tez dla stanowisk przeszła z PIS do PO retoryka jest odmienna tzn. wspaniali ludzie, herosi i patrioci a w TVN cisza. Ludzie to się nazywa patologia polityczna. To samo w UE. Wycofali art 7 przeciwko Polsce na słowo Bodnara haha a Budka mówi: czy nie widzicie różnicy miedzy Bodnarem a Ziobro ? Widzimy ale małe różnice obaj upartyjnieni. Obaj skolesiowani ze swoją klika sędziowski-prokuratorska. Masakra

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

A za plecami kolegów wydać płytę i zgarnąć kasę to ładnie? Moralista od siedmiu boleści.

0

Zglos komentarz

Reklama