Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tylko jak to zrobić zgodnie z prawem, a nie po bolszewicku? Trzeba by wykazać, że pieniądze zostały uzyskane na drodze przestępstwa. A to się nie uda bez łamania zasad prawa. No i będzie precedens, a przecież aktualni przy korycie robili to samo, tylko dyskretnie i się nie chwalili. Najlepiej byłoby...
Tylko jak to zrobić zgodnie z prawem, a nie po bolszewicku? Trzeba by wykazać, że pieniądze zostały uzyskane na drodze przestępstwa. A to się nie uda bez łamania zasad prawa. No i będzie precedens, a przecież aktualni przy korycie robili to samo, tylko dyskretnie i się nie chwalili. Najlepiej byłoby uznać, że rozdawnictwo pieniędzy ściągniętych w podatkach, jest całkowicie działaniem przestępczym. Ale wtedy zawali się system kradzieży. No i okaże się, że może 5% społeczeństwa nie brało takich pieniędzy. BAGNO. Ale niech próbują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane