Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
2 lata temu

Dostajesz dole od pabla za rozpowszechnianie jego propagandy? ;-))

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Coraz mnie Was trolli PiSu na wiocha...pewnie kasy brakuje!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Internetowy troll nazywa innych trollami;-)) Komiczny jesteś propagandysto;-))

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

A to, że na tym portaliku ogólnie nie ma za wiele ludzi to inna kwestia;-)) Może kilkanaście osób z multikintami;-))

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Dziwne rzeczy bredzisz...na glownej wiele wstawek ma do stu punktow!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Z tego przynajmniej 4 od ciebie;-))) No ale jak 100 to co innego;-)) To przecież cały autobus przegubowy;-)) Mega zasięg;-)) Gratuluję;-)))

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Z tego przynajmniej 4 od ciebie;-))) No ale jak 100 to co innego;-)) To przecież cały autobus przegubowy;-)) Mega zasięg;-)) Gratuluję;-)))

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Jaki elektorat, takie trolle...nie komentuj!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

no wlasnie c**lanka. bo ten pablo morales to troll KO

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Jaki elektorat tacy półanalfabeci;-))

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Brawo! Dolaczyl troll Putina na pomoc...@kornas! Zawsze sie zaklina ze nim nie jest... bo jak inaczej?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

dalej nie poszedłeś p**sin się leczyć ze swoich urojeń i mani prześladowczej?? pisowski Kowalski widział wszędzie Tuska a ty widzisz ruskich. jak walisz swoja zonę czy tam męża to tez masz twarz ruska przed oczami??

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Nie znam na wiocha trolla ktory by popieral PiS, ani zeby przyznal ze jest ruskim trollem...ale wystarczy poczytac ich komentarze...i aktywnosc na wiocha.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

no to ok pokaz niby komentarze czy wstawki które by były za tym ze jestem ruskim trollem pelikanie z głową w du**e tuska

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
2 lata temu

Tak, kuweta to dobre słowo na określenie Polski...

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
2 lata temu

Docenimy to, że wkrótce każdego Polaka stać będzie na własny samolot. Co tam USA, Polska - tu jest dobrobyt.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

Morales za 300000 napiszę wszystko co mu platfusy każą.

0

Zglos komentarz

Reklama