Reklama
Reklama

Komentarze

9
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Dietetycy wyznaczają granice wolnej woli swoim zombiakom. A tak ogólnie, to ludzki pan. Łaskawie zezwolił żreć mięso, a nie musiał.

0

Zglos komentarz

W
wiesniakzwawy 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Facet w kiecce, z beretem na głowie, wierzący w bóstwo którego nikt nigdy nie widział na oczy, będzie mi łaskawie pozwalał coś jeść albo nie ? XXI wiek ...

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

wiesniakzwawy - Na tym właśnie polega wiara. Bezwzględne posłuszeństwo!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Mam pytanie. Czy ryba to zwierzę? Jeśli tak, to według Watykanu nie składa się z mięsa, więc z czego? Hiszpańscy konkwistadorzy zapytali papieża, czy kapibara to ryba, czy zwierzę. Papież odpisał, że jak długo przebywa w wodzie to ryba. Czy jak będę długo trzymał świnię w wodzie to już będzie to ryb...

Mam pytanie. Czy ryba to zwierzę? Jeśli tak, to według Watykanu nie składa się z mięsa, więc z czego? Hiszpańscy konkwistadorzy zapytali papieża, czy kapibara to ryba, czy zwierzę. Papież odpisał, że jak długo przebywa w wodzie to ryba. Czy jak będę długo trzymał świnię w wodzie to już będzie to ryba? Trzeba być de**lem, żeby wiarę porównać do nauki.

0

Zglos komentarz

I
IzaBeLa62475 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jakoś mnie nie dziwi, że pozwolenie mają w Sosnowcu na branie parówki do buzi w świątek piątek i niedzielę.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Coś mi się wydaje, że istnieje tajny pakt typu "Ribbentrop–Mołotow" między kościołem a pisem, w którym kościół udziela pisowi dyspensy na złodziejstwo.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

Ludzkie panisko.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Dzięki łaskawco za twój id**tyzm!

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

uprzejmie informuję kolesia w s**ience, że mam w żydzi jego pozwolenie na jedzenie. czy to dotyczy też księży pe****lów ?

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 rok temu

Czyli miłosierdzie dla katolika jest karą, pokutą, a nie czymś naturalnym aby już nie nazywać tego cnotą. Taka to właśnie jest religia (a inne nie lepsze).

0

Zglos komentarz

Reklama