Reklama
Szydło do rozliczenia!!!  Zrobiła to, bo kazano jej to zrobić!

Szydło do rozliczenia!!! Zrobiła to, bo kazano jej to zrobić!

przez kacynski — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Cała poprzednia ekipa władzy działała na szkodę Polski. Ja bym stawiał na to, że te ptasie mózgi kierowały się głównie zasadą: wywalić wszystkich "nie naszych" i na ich miejsce powołać choćby niedoświadczonego id**tę, ale "naszego", bo id***a będzie wdzięczny i zrobi wszystko, czego się od niego ocz...

Cała poprzednia ekipa władzy działała na szkodę Polski. Ja bym stawiał na to, że te ptasie mózgi kierowały się głównie zasadą: wywalić wszystkich "nie naszych" i na ich miejsce powołać choćby niedoświadczonego id**tę, ale "naszego", bo id***a będzie wdzięczny i zrobi wszystko, czego się od niego oczekuje.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Po prostu oborowa wykonywała polecenia Putina.

0

Zglos komentarz

Reklama