Reklama
Zbydlęcenie sięgnęło szczytu. I kto tu jest bydłem

Zbydlęcenie sięgnęło szczytu. I kto tu jest bydłem

przez AQQQ62 — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

I takie bydło podle będzie mogloreprezentowac , będąc wybranym przez oszukiwany przez złodziei i oszustów elektorat zac

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Nobliwa pisowska rozwódka miłująca bliźniego.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
2 lata temu

Jedna z wdów, która tak niewiele przytuliła...

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Lepiej... Ona była już po rozwodzie z Przemysławem "peronem"! A i tak NASZE pieniądze przytuliła.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Będziemy mieć niezłą reprezentację w europarlamencie. Same brylanty.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Która to zona Gosiewskiego, już się pogubiłem. Katolicy żenią się tysiąc razy, później zostawią tysiące wdów, a każda z roszczeniami, zaś płaci zwykły podatnik.

0

Zglos komentarz

Reklama