Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Niech czeka w areście rok tak jak on kazał czekać aresztowanym. Z aresztu duda nnie może ułaskawić!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"To bardzo zły człowiek, skrzywdził i złamał życie wielu niewinnych ludzi. Zło wraca. 0 współczucia.." - Elzbieta Ryndak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Otóż niejaki Bodnar twierdzi, że i owszem nieetyczne, ale przestępstwa się nie dopatruje, albowiem nim ukradł, wprowadził prawo pozwalające kraść. Tłumacząc bodnarowe - gdyby Duda podpisał ustawę pozwalającą eliminować "nie ludzi" LGBT jak dziki chore na ASF, to bodnary uznałyby, że skoro jest takie...
Otóż niejaki Bodnar twierdzi, że i owszem nieetyczne, ale przestępstwa się nie dopatruje, albowiem nim ukradł, wprowadził prawo pozwalające kraść. Tłumacząc bodnarowe - gdyby Duda podpisał ustawę pozwalającą eliminować "nie ludzi" LGBT jak dziki chore na ASF, to bodnary uznałyby, że skoro jest takie prawo, to można - chociaż troszkę to nieetyczne może. Takie mamy elity.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To Ty @mezali kibol Konfedferosji? (takim jezykiem sie poslugujesz...)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli myślicie ze ktoś z Pisu będzie siedział to jesteście tak samo głupi jak wyborcy PiSu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinien siedieć a jego klawiszem powinien być Stonoga. Który już się zgłasił do tej roboty jako wolontariusz za darmo bez pensji!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane