Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Pewnie ukrywa się u jakiegoś ruskiego agenta.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Wyje.bał tylu Polaków na kasę, że stać go na najdroższe dzielnice. Nikt mu nic za darmo nie dał. Sam uczciwie ukradł te pieniądze.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Przecież, to fake. I nie, nie jestem za pis, za nikim nie jestem, po prostu nie łykam wszystkiego bezmyślnie.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 lata temu

No nie, nie fake. Sprawdź sobie u Tomasza Wiejskiego na YT.

0

Zglos komentarz

Reklama