Reklama
Reklama

Komentarze

6
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

nic nie zrobi i nikomu nie zrobi. pelikany chyba nie widza ze wszystkie te komisje pisdzielcow to tylko pod publike

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Przecież oni wierzą we wszystko co przeczytają w Wyborczej i na Onecie, wierzą we wszystkie 100 konkretów, choć nikt tego nie widział, wierzą, że Pablo Morales, to zwykły internauta i wierzą, że Donek, to zbawca. Głupota lewaka jest niesamowita. Nie, nikogo nie popieram.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

z moralesem to w ogole fajna sprawa. za hajs KO najezdzal na holownie a teraz wielce przyjazny holowni ;d

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I wierzą, że przez wejściem do UE, Polska była na poziomie kultury Cucuteni-Trypole.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I Dzienniku Trybuna.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ogólnie w Axel Springer.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Ruskie trolle nie spia...pracuja dla PiSu!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

o przyszedl platny troll rudego jak morales

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Kogo masz na myśli, trollu?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

guru2@ p**sin mysli ze jak ktos nie lize d**y rudemu i koalicji to jest trollem pisdzielcow lub konfy. takie spier....nie umyslowe jest u niego

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I Dzienniku Trybuna.

0

Zglos komentarz

A
2 lata temu

A co robi twoj Tusk. Mial wszystkich wsadzic do pierdla a ty do kogo masz do pretesje?

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Do pisorów, że sami nie powskakiwali do cel😂

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ogólnie w Axel Springer.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Jak to sobie wyobrazacie, zlodzieje PiSu pojda wolno i beda sie smieli w twarz okradzinemu narodowi? Beda szanowanymi obywatelami ci zlodzieje i oszusci...jak to swiadczy o narodzie, ktory to akceptuje? Dla mnie to jest niepojete...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

W Polsce nieszczescia i trolle PiSu, zawsze chodza parami...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

ty serio jesteś pier.....ety i chyba serio tak myślisz. jeżeli ktoś jest innego zdania niż ty to zostaje ci jedno miernoto, a mianowicie wyzywanie od pisowcow konfiarzy i ruskich trolli. a nie pomyślałeś pacanie ze sa ludzie którzy maja wyebane na koalicje pis konfe?? czy twoja głowa jest tak głębok...

ty serio jesteś pier.....ety i chyba serio tak myślisz. jeżeli ktoś jest innego zdania niż ty to zostaje ci jedno miernoto, a mianowicie wyzywanie od pisowcow konfiarzy i ruskich trolli. a nie pomyślałeś pacanie ze sa ludzie którzy maja wyebane na koalicje pis konfe?? czy twoja głowa jest tak głęboko w du**e Tuska ze już sam nie potrafisz myśleć tylko czekasz na polecenia centrali? ty i c**lanka razem z kaczynskim i jeszcze kilkoma z wiochy jesteście mega ograniczeni

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

🤦‍♂️

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

No kto by się spodziewał, że PO nie rozliczy PiSu haha

0

Zglos komentarz

V
2 lata temu

kto rządzi od pół roku, kto wybrał prokuratora generalnego, do kogo należy sądownictwo? rozliczenie pisu? to tylko jedna z wielu obietnic Tuska, nie wiedzieliście jak będzie?

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

"Przez łostatnie 8 lat polcy i polaki" przyzwyczaili się do błyskawicznych zatrzymań "wrogów łojczyzny" na zawołanie władzuni, a wszystko to w błysku fleszy i z obowiązkowymi kamerami tvp. Co prawda, wszystkich tych "przestępców" trzeba było potem wypuścić, bo albo nie byli przestępcami albo prokura...

"Przez łostatnie 8 lat polcy i polaki" przyzwyczaili się do błyskawicznych zatrzymań "wrogów łojczyzny" na zawołanie władzuni, a wszystko to w błysku fleszy i z obowiązkowymi kamerami tvp. Co prawda, wszystkich tych "przestępców" trzeba było potem wypuścić, bo albo nie byli przestępcami albo prokuratura robiła takie byki, że nie było innego wyjścia. Natomiast pierwsza liga, dzielnie współpracowała i kryła się pod partyjnym parasolem - patrz np. "Red is Bad" albo gość od respiratorów. Teraz może będzie wolniej i bez fajerwerków, ale może prawdziwi przestępcy trafią za kratki, co nie Obajtku? :)

0

Zglos komentarz

Reklama