Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
13Wybory
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Posadził byś Trzaskowskiego na stołek elektryczny? Poczytaj o przekręcie z udziałem „Instytut Miast Praw Człowieka”. 130 000 zł poszło w h.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że to by powstrzymało parę mend przed pchaniem się do koryta ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja uważam ze kara śmierci powinna być tylko dla polityków. Bo morderca możoe być niewinny. A polityk to wiadomo ze winny jak uj. Nawet gdy duda ułaskawi to dalej winny jak uj!!! Prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw prawaki dajcie jakąkolwiek karę swojemu zeru i jego ekipie! A wy chcecie odrazu od kary śmierci aby nic nie ukarac go?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to 99% polityków bez znaczenia na partie byś zabił plus prawie każdego prezydenta miasta burmistrzów i sołtysów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wykonać natychmiast na wszystkich podejrzanych warcholach posowskich!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wątpię by Chińczycy bawili się z krzesłem elektrycznym... mocno niepraktyczny wynalazek, na który wpaść mogli tylko "najwięksi demokraci".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem nie jest w złodziejskich politykach - problem jest ze skorumpowanym, zdemoralizowanym i głupim suwerenem który ich wybiera i jest szczęśliwy, że mu skapnie ochłap.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bez przesady z tą karą śmierci. Wystarczyłoby, żeby ponieśli jakąkolwiek karę. Bo puki co wszyscy są bezkarni :/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Chinach w ogole jest 40-kilka punktow za ktore jest krzeslo lub wieszanie, w tym pe****lia. A z drugiej strony chcesz nereczke? To masz za 2 godzinki, a jakid wiezien sumienia sobie zniknie z wiezienia. https...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane