Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kradli na każdym kroku, bezczelnie wrzeszcząc, że im to się należy. Brali z kasy państwa pełnymi garściami a im bliżej było do końca ich władzy tym więcej. Kupowali głosy, napychali sobie kieszenie. Cały system stworzony przez Kaczyńskiego i Ziobrę służył tylko jednemu. Ziobro brał z Funduszu Spraw...
Kradli na każdym kroku, bezczelnie wrzeszcząc, że im to się należy. Brali z kasy państwa pełnymi garściami a im bliżej było do końca ich władzy tym więcej. Kupowali głosy, napychali sobie kieszenie. Cały system stworzony przez Kaczyńskiego i Ziobrę służył tylko jednemu. Ziobro brał z Funduszu Sprawiedliwości, Czarnek stworzył własną, mniejszą wersje, w postaci Willa Plus, Morawiecki wspierał swój wizerunek z budżetu Kancelarii Premiera. W procederze uczestniczyły też spółki skarbu państwa. Wypływały z nich miliony!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane